Design

Her marka Mobilya Tamiri

  • Sed ut perspiciatis unde omnis
  • Mobilya imalatı ve tamiri. İstanbul müşterilerine her yerde aynı en üst düzeydeki kaliteyi garantileyebilmek için,çeşitli faaliyet alanları arasında müşterilerimize hep aynı kalan kalite devamlılıgını. Bu düşünceyle ve başka pek çok vizyon ve fikirlerden, adım adım bugünkü zaman içerisinde başarıyla faaliyet göstermektedir.Çalışmalarımız başarılı olup olmamasının tek göstergesi müşterilerimizin memnuniyeti ve gelişmesidir.Müşteri güvenine değer veriyoruz ve bu güveni kaybetmemek için biz şirket olarak çalışmalarımızda kalite güven ve kararların bütünselliği prensiplerine dayanmaktayız.

Özel Ölçü Mobilya İmalatı

  • Sed ut perspiciatis unde omnis
  • Mobilya imalatı ve tamiri. Sektörün bu gün önemli sorunlarından biri de mobilya tamiri.ve mobilya montajında,tecrübeli çalışanlar olmamasıdır. öncelikle kurum kültürünün oturması gerekiyor.mobilya tamiri,ve mobilya montajı,nda kalitenin kendileri için vazgeçilmez olduğunu ancak hizmette kalitenin de bir o kadar önemli olduğunu,Her hizmet sektöründe olduğu gibi mobilya sektöründe de kalite, müşteri memnuniyeti,mobilya tamiri,mobilya montajı,sonrası hizmet çok önemli.Biz Pulart mobilya olarak bu üç unsura çok önem veriyoruz.

Her Marka Mobilya Montajı

  • Sed ut perspiciatis unde omnis
  • Mobilya imalatı ve tamiri. Mobilya tamiri.mobilya montajı. Mobilya dolap montajı,mobilya dolap tamiri. Ray dolap tamiri,ray dolap montajı. Mutfak dolabı tamiri,mutfak dolabı montajı. Gardrop tamiri,gardrop montajı. Yatak odası dolap tamiri,yatak odası dolap montajı. Yemek odası dolap tamiri,yemek odası dolap montajı. Genc odası dolap tamiri,genc odası dolap montajı. Ofis mobilya tamiri,ofis mobilya montajı. Ofis koltuk tamiri,büro koltuk tamiri. Oda kapı tamiri,oda kapı montajı. Panel kapı tamiri,panel kapı montajı. Amerikan kapı tamiri,amerikan kapı montajı. Laminat kapı tamiri,laminat kapı montajı.

Özel Ölçü Mobilya İmalatı

* Mobilya Tamir - Bakım - Onarım - Montaj * Kişiye özel özgün tasarımlarla üretim. * Tüm markaların mobilyalarının kurulumu ve tamiri . * Yapı Marketlerin mobilyalarının montajı. ​

Kişiye Özel Mobilya İmalatı

* Kapılarda kilit sürtme vb. sorunların giderilmesi. * Evinizdeki mobilyalarda yer değistirmeyle ortaya çıkan montaj problemleri. * Menteşe,kulp,ayak ve çekmece gibi aksesuarların değişmesi.​