Design

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August22nd 2011!

İstanbul Mobilya Tamiri

 

İstanbul Marangoz Ustası, Mobilya Tamiri Hizmeti Her evin mutlaka ahşap işleri olmaktadır. İstanbul’deyseniz İstanbul marangoz ustası, İstanbul mobilya tamircisi ve montajı çözüm için en doğru tercihtir… Farklı ağaçların kerestelerinden elde edilen ahşap mobilyalar evinizin dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Ahşap, doğanın sıcaklığını ve canlılığını evinize taşımanın en güzel yollarından biridir. Çok farklı ahşap uygulamalar ile usta ellerden çıkan mobilyalar sayesinde siz de evinizdeki dekorasyonu bir bütün olarak tamamlamış olacaksınız. İstanbul marangoz ustası sayesinde evinizin her bölümü için düşünülmüş dekorasyon tamamlayıcı mobilyalarımız bulunmaktadır. Bir evin ihtiyacı olan ve dekorasyonun başlangıcı kabul edilen kapı tasarımlarımız sayesinde eviniz farklı bir atmosfere sahip olacak. İstanbul mobilya tamircisi ile eski kapılarınızın değiştirilmesi artık çok daha kolay hale gelmektedir. Üstelik bu değişim sırasında seçmekte zorlanacağınız kapı modellerimizin tercihinde evin dekorasyon anlayışına uygun çözüm önerilerimiz olacaktır.

 

 

İstanbul Marangoz Ustası Seçimi Marangoz ustalığı sadece ahşap ve türevi mobilya üretimini gerçekleştiren zanaatkarlık değildir. Bizim için marangoz ustasının aynı zamanda ev dekorasyonunda ebatlara uygun tercihleri sunabilen tecrübe ve bilgi birikimine de sahip olması gerekir. İstanbul marangoz ustası seçiminizde bizi tercih ettiğinizde bu özelliklere sahip ustalarımızla birlikte size özel uygulamalarımızı yakalama şansına sahip olacaksınız. Mutfaklar, özellikle bayanların günün büyük bir bölümünü geçirdiği mekânlardır. Mutfak dolapları ve çok amaçlı dolaplar sayesinde hem görsel açıdan mutfak dekorasyonunuz tamamlanmış olur hem de kullanışlılığı sayesinde canınız sıkılmadan işlerinizi yapabilirsiniz. İstanbul marangoz ustası ile mutfağınızın ebatlarına uygun dekorasyon işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Mutfak dekorasyonunda seçilecek dolapların menteşe niteliklerinden dolap renklerine, cam uygulamalardaki camın kalitesinden küçük alanların değerlendirilmesine kadar birçok farklı konuda çözüm sunmaktayız. Kurumsal kimliğimizin verdiği kalite anlayışı ile sadece mutfak tasarımında değil evin ahşaba ihtiyaç duyan her bölümünde İstanbul marangoz ustası olarak yanınızdayız.

 

 

İstanbul marangoz ustası İstanbul Mobilya Tamircisi Tercihi Klasik ya da modern çizgilere sahip her türlü mobilyalarınızın ahşap oranına bağlı olarak bakım ve tamir işlerinin yapılması mobilya ömrünü ve kullanımını doğrudan etkilemektedir. İstanbul mobilya tamircisi ile yılların verdiği tecrübenin mobilya onarımına yansımasını görmekteyiz. Beğendiğiniz ve kullanımına devam etmek istediğiniz mobilyalarınız için bakım ve onarım işini aksatmamanız gerekir. Bu, hem mobilyalarınızın görünümünün ilk günkü niteliklerini korumasını sağlar hem de ömrünü uzatır. Mobilya tamiri konusunda gerekli alt yapıya sahip İstanbul mobilya tamircisi olarak üretim konusunda uzman kadromuz ile çözümler sunmaktayız. Mobilya tamirini gerçekleştirecek ustaların aynı zamanda mobilya üretim basamaklarını da iyi bilmesi gerekir. Aksi halde yanlış kesme, oluk açma, oyma, rendeleme, zımparalama gibi uygulamalara maruz kalan eşyanızda onarılması güç hasarlar oluşabilmektedir. İstanbul mobilya tamircisi, sunduğu hizmetlerden olan Vernik, boya, farklı niteliklerdeki cila uygulamaları ile mobilyalarınızın kullanım kolaylığına ve rahatlığına kavuşmasında yardımcı olmaktadır.

 

 

 

 
 
 

Yeni Mobilyalar

 

  • Mobilya üretimi kadar mobilya montajı da dekorasyonun son adımlarının oluşturulması açısından önemlidir. Ne kadar kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kullanırsanız kullanın montaj sırasında yapacağınız hatalar, görsel açıdan ön planda olacağı için, mobilyanın cazibesini ve görünümünü düşürecektir. İstanbul marangoz ustası olarak gerek üretimini yaptığımız mobilya montajı için gerekse mevcut mobilyalarınızın taşınması sırasındaki tekrar kurulum aşamalarında titizlikle çalışmaktayız. Son dönemde internet üzerinden görmeden, malzeme kalitesine bakmadan alınan mobilyaların montajı da müşteriler için sıkıntı oluşturmaktadır. Gelen ürünlerin malzeme ve işçilik kalitesi çoğu zaman hayal kırıklığı oluştururken mobilya montajı hataları ile de ürünün kullanım kolaylığı kısıtlanmaktadır. İstanbul mobilya tamircisi olarak bu konuda da yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.